جهت جستجو در مطالب وب سایت انجمن ام اس ایران ؛ کلمه کلیدی مورد نظر را در بخش زیر وارد کرده و کلید Enter را بر روی صفحه کلید بفشارید .

 

صفحه اصلي
مطالب علمی
خبر خوانها
جستجوی پیشرفته
سوالات متداول
لیست کلی
ام اس در دنیا
اقدامات انجام شده
گردهمايي ها و سمينارها
اشتراک نسخه چاپی پیام ام اس
کمک و راهنمایی
پیوندها
اخبار جديد
سایرین
مدیریت
شرکت امیدآنلاین
فدراسیون جهانی ام اس


Advertisement

  صفحه اصلي arrow لیست کلی arrow صداي آشنا arrow كلام شما
دارو انجمن ام.اس ايران باور دارد که امروزه مددکاران اجتماعي حرفه اي (social workers) بعنوان عناصر کليدي از تيم درماني محسوب شده و از آنجا که عملکرد اين حرفه انساني يک روش باليني است ، بمثابه بازوي اجرايي کمکي و قوي ميتواند اطلاعات مفيد و سودمندي را دربـاره بيمار ، خانواده او و اوضاع اقتصادي و اجتماعي و يا مجموعه شرايط و فضايي که بيمار در آن بسر مي برد تهيه و در اختيار ساير افراد تيم توانبخشي و درمانگران قرار دهد.
ارسال یادداشت (0 یادداشت)

كلام شما چاپ ارسال به دوست
نویسنده Administrator   
۰۵ فروردين ۱۳۸۶
فهرست صفحات
كلام شما
صفخه 2
صفخه 3
صفخه 4
صفخه 5
صفخه 6
صفخه 7
صفخه 8
صفخه 9
صفخه 10
صفخه 11
یادداشت ها

نویسنده هانی(مهمان) در تاریخ ۲۸/۱۲/۱۳۸۷ ساعت ۱۵:۴۵
آقا جون خود کشی نکنی من قبلاٌ هم گفتم کلکسیون مرضهای بد هستم تازه چند وقت پیش خواب دیدم ام اسم خوب شده ولی سرطان خون گرفتم من قبلاٌ تب مالت ، حصبه ، مسمومیت شیمیایی داشتم یکبار کامل داشتم میمردم الان هم که ام اس دارم تازه شب عیدی چشام خرابه خرابه خرابه بقول ترکها بشلا بابا! یه کم قرآن بخون آرومت میکنه به حرفهای هیچ کس هم در مورد زندگیت توجه نکن همه رو بشنو خوباشو سوا کن و عمل کن و بدان تا شقایق هست زندگی باید کرد . من با دست فروشی و... تا سال سوم مهندسی نرم افزار خوندم ولی مجبور شدم رهایش کردم این حرفها رو نزن ما و بر وبچه ها دلمون میگیره

نویسنده فرشته(مهمان) در تاریخ ۲۸/۱۲/۱۳۸۷ ساعت ۱۸:۱۹
سلام دوستای قشنگم 
یادداشتهاتونو توی مبتلایان به ام اس بنویسید.اونجا بیشتر جمعمون جمعه. 
عیدتونم پیشاپیش مبارک

نویسنده کاج(مهمان) در تاریخ ۲۸/۱۲/۱۳۸۷ ساعت ۲۰:۰۸
اول سلام به فرشته این یه مطلب رو برای جواب هانی عزیز مینویسم بعد دیگه می رم در بخش مبتلایان .با درود و خداقوت به قهرمان و پهلوان معاصر هانی که جلو اسمش نوشته شده (مهمان) باید بگم همه ما مهمانیم که بدون اطلاع قبلی به این خوان بزرگ (دنیا)دعوت شدیم.خوان دو معنی داره یکی به معنی سفره برای غذاخوردن و دیگری به معنی میدان نبرد مانند هفت خوان رستم یا اسفندیار که شرح ان در شاهنامه آمده است و گذشتن از این خوان ها فقط کار رستم و اسفندیار بود و با گذشتن از این خوان ها نام این دو پهلوان جاودانه شد قطعا" خاطر هانی پیش صاحب خونه خیلی عزیز بوده که او رو به چندین خوان دعوت کرده ، حتما" می خواد نام تو رو هم جاودانه کنه ،هانی عزیز ، مگه خدا نگفته که از رگ گردن به بنده هاش نزدیک تر پس با این کار داره با بنده هاش عشق بازی میکنه، یه روز به شکل تب میاد یه روز به شکل بی حسی در دست و پا یه روز تاری دید و........عجب حالی میکنه با ما ،هانی جون من مدتی تو دانشگاه ادبیات فارسی خوندم بعد رفتم لیسانس زبان انگلیسی گرفتم بعدش دبیر شدم در کنارش یه شغل آزاد هم دارم الان هم دارم دوباره برا یک رشته دیگه تو دانشگاه درس میخونم میخوام تو رشته جدید تا دکترا پیش برم ( البته بعضی وقتا یادم میاد که من ام اس هم دارم) شما هم باید ادامه تحصیل بدی با این کار همه ناخوشی هات از رو میرن حاضرم قسم بخورم .خلاصه جاتون خالی فردا با همکارا میخواهیم بریم کوه کاشکی شما هم بودید(ضمنا"چربی حیوانی علائم ام اس رو تشدید میکنه نخورید)

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۲۹/۱۲/۱۳۸۷ ساعت ۰۱:۲۰
پیشنهاد عدالت اجتماعی در زمینه ی بیماران ام اس کنکوری 
سهام عدالت به میزان ۵۰۰,۰۰۰ تومان ok  
 
افراد سهمیه ای در کنکور ۹۰-۹۵ درصد آخرین فرد قبول ok 
 
پیشنهاد برای بیماران ام اس ۸۰-۸۵ درصد آخرین فرد قبول به دلیل مصرف داروهای ضد استرس که دلیل ان خود سازمان سنجش است. 
 
عوارض اینترفرون ها و دیگردارو های ضد استرس... 
 
روی پیک جمعیت بودن رنج سنی کنکوری ها تا سه- چهار سال آینده که تا طرح حذف کنکور هستش.. 
 
البته اگه خواستین در صورت لزوم مبلغ پنجاه هزار تومان از سهام عدالت کم کنید!  
تازه میشه مثل پیام نور 
ولی در یک دانشگاه دیگه

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۲۹/۱۲/۱۳۸۷ ساعت ۰۱:۲۳
اعتراض نامه به کتابخانه ملی  
از آن جا که در پذیرش عضو در کتابخانه ملی عدالت رعایت نمیشود و رشته ی کتابداری از ترم یک لیسانس در حالی که بقیه لیسانس..  
 
لذا اینجانب به مدیران کتابخانه ملی پیشنهاد پذیرش بیماران و اعضای انجمن ام اس را بامدرک پیش دانشگاهی پذیرش نمایند. 
زیرا در آن مکان از دکتر های پشت کنکوری میشه استفاده کرد 

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۲۹/۱۲/۱۳۸۷ ساعت ۰۱:۲۸
خواص درس خواندن در کتابخانه ملی 
1. دکتر شناسی 
2. اعتماد به یک دکتر 
3. اجتماعی شدن برای افراد منزوی 
4.دسترسی به منابع علمی و پزشکی 
5.داشتن جو صمیمی با جامعه ی دکتری 
 
58008

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۲۹/۱۲/۱۳۸۷ ساعت ۰۱:۳۴
آقا جون خود کشی نکنی من قبلاٌ هم گفتم کلکسیون مرضهای بد هستم تازه چند وقت پیش خواب دیدم ام اسم خوب شده ولی سرطان خون گرفتم من قبلاٌ تب مالت ، حصبه ، مسمومیت شیمیایی داشتم یکبار کامل داشتم میمردم الان هم که ام اس دارم تازه شب عیدی چشام خرابه خرابه خرابه بقول ترکها بشلا بابا! یه کم قرآن بخون آرومت میکنه به حرفهای هیچ کس هم در مورد زندگیت توجه نکن همه رو بشنو خوباشو سوا کن و عمل کن و بدان تا شقایق هست زندگی باید کرد . من با دست فروشی و... تا سال سوم مهندسی نرم افزار خوندم ولی مجبور شدم رهایش کردم این حرفها رو نزن ما و بر وبچه ها دلمون میگیره 
 
ولی منم رشتم نرم افزاره اینجوری میگی دل من میگیره ! 
تازه میخام واسه ارشد بخونم D:

نویسنده sarasweet501 در تاریخ ۰۲/۰۱/۱۳۸۸ ساعت ۱۵:۵۹
سلام به هاني. فرشته. كاج عزيز كه هم رشته خودمه ( منم زبان انگليسي خوندم)وتمامي بچه هاي خوب ام اسي. هاني عزيزم به عقيده من خداماهارو ازبقيه بنده هاش بيشتر دوست داره چون مي گن خدا بنده هاي خوبشو امتحان مي كنه.دعا مي كنم ديگه هيچ مشكلي ان شاءالله برات پيش نياد. سال نو مبارك.

نویسنده کاج(مهمان) در تاریخ ۰۲/۰۱/۱۳۸۸ ساعت ۱۷:۳۰
خدای را سپاس میگذاریم که بر ما منت نهاد تا شاهد نوروزی دیگر باشیم نوروزی که یادگار غرور آفرین نیاکان فرخ پی وفرهیخته ماست نوروزی که قوت قلب ماست. دوستان بیایید کمی بیشتر به خودمان بیندیشیم و ازخود بپرسیم ایا دیگران هم انطور که ما به اطراف خود وبه اطرافیان خود نگاه میکنیم ایا انها هم چنین نگرشی دارند؟ وبپرسیم که ایا دیگران هم وقتی از کوچه ای میگذرند و از پشت در خانه ای صدای گریه پیوسته بچه ای را میشنوند ،می ایستند و زنگ ان خانه رامیزنند که مطمئن شوند ایاکسی در آن خانه هست یا نه؟اگر هست چرا این بچه به این شکل گریه میکند؟ و اگر کسی جواب نداد موضوع را به کلانتری محل خبر دهند،ایا پرسیده ایم که آیا بقیه هم با دیدن کودکان گرسنه و با لباسهای مندرس که گاهی برای لقمه نانی دست خود را پیش هر کس و..... دراز میکنند ، خیس عرق میشوند و دست در جیب خود کرده دار وندار خود را به ان کودکان میدهند؟ و در دل میگویند کاش خانه بزرگی داشتم تا همه این کودکان و دیگر افراد بی خانمان را پناه میدادم؟آیا دیگران هم با دیدن فقر و بی عدالتی ها در همه جهان دود از نهادشان بلند میشد؟آیا دیگران هم اگر پس از چند روز نوبت که قرار بوده نقاش ساختمان برایش بیاید تا خانه اش را نقاشی کند و درست در همان روز موعود متوجه شود که پرنده کوچکی روی لامپ مهتابیش لانه کرده ،از نقاش که با تمام وسایلش پس از چندین روزکه برای شروع به کار آمده عذرخواهی می کنند ،و میگویند اجازه دهید تا هر وقت این پرنده اینجاست نقاشی نکنید چون ممکن است این پرنده جوجه داشته باشد،..، یا درپاسخ پرسشهای بالا میگویند خب اگه خدا میخواست به اونا هم میداد و اینکه ضمنا" قرار نیست همه نون بخورند بعضی هم باید فقیر باشند، یا اینکه گریه کردن پیوسته این بچه به من چه ،پرنده هم بی پرنده نسلهای آینده هم اگر این پرنده رو ندیدن چی میشه؟ Dear sarasweet501 ، فرشته مهربان و هانی قهرمان شما بگید.

نویسنده مهمان(مهمان) در تاریخ ۰۳/۰۱/۱۳۸۸ ساعت ۱۸:۴۸
بچه ها سلام راستی چرا من وقتی ایمیل بفرستم به ادرسی بااین پسوند 
نمی فرسته blgfa.comآخرین بروز رسانی ( ۱۳ آبان ۱۳۸۷ )

نظرسنجی
میزان رضایت شما از فعالیت های انجمن ام اس ایران چگونه است؟
  
محبوب ترین ها

© تمامی حقوق نرم افزاری این وب سایت در اختیار شرکت امیدآنلاین می باشد.