جهت جستجو در مطالب وب سایت انجمن ام اس ایران ؛ کلمه کلیدی مورد نظر را در بخش زیر وارد کرده و کلید Enter را بر روی صفحه کلید بفشارید .

 

صفحه اصلي
مطالب علمی
خبر خوانها
جستجوی پیشرفته
سوالات متداول
لیست کلی
ام اس در دنیا
اقدامات انجام شده
گردهمايي ها و سمينارها
اشتراک نسخه چاپی پیام ام اس
کمک و راهنمایی
پیوندها
سایرین
مدیریت
شرکت امیدآنلاین
فدراسیون جهانی ام اس


Advertisement

  صفحه اصلي arrow لیست کلی arrow اخبار وب سایت arrow راه اندازی آزمایش نسخه سوم وبسایت انجمن
دارو بديهي است انجمن ام اس ايران اکنون با داشتن قريب 10000عضو بيمار داراي پرونده و قبول مسئوليت بخش مددکاري توسط سرکار خانم محسني نيا و چند نفر داوطلب خدمت در اين بخش ، قادر به پاسخگويي در شان انجمن نبوده و ضرورت دارد تا با شکل گيري هر چه سريعتر ساير دفاتر و شعبات انجمن در همه استانهاي کشور و به تبع آن هسته هاي مددکاري استانها با آموزش لازم اين وظيفه سنگين تقسيم ، تا دفتر مرکزي انجمن با تهيه و اجراي يک نقشه عملي ، وظيفه اصلي و ستادي خود را تعقيب و پيگيري نمايد.
ارسال یادداشت (2 یادداشت)

راه اندازی آزمایش نسخه سوم وبسایت انجمن ساخت PDF چاپ ارسال به دوست
نویسنده تحریریه   
۰۸ فروردين ۱۳۸۶
نسخه سوم وب سایت رسمی انجمن ام اس ایران در تاریخ 1385/1/7 خورشیدی بصورت آزمایشی به آدرس www.iranms.org  راه اندازی گردید .
 این وب سایت که به زبان PHP و بصورت پویا می باشد از نظر فنی در مراحل پایانی خود قرار داشته و از این تاریخ به بعد در حال بروزرسانی اطلاعات پایگاه های داده خود می باشد .
 
مسلما همیاری شما کاربران عزیز در یافتن حفره های امنیتی و نواقص ظاهری این وب سایت کمک شایان توجهی به مدیران این انجمن عام المنفعه خواهد نمود .
با امید سلامت
تحریریه انجمن ام اس ایران 

نظرسنجی
میزان رضایت شما از فعالیت های انجمن ام اس ایران چگونه است؟
  
محبوب ترین ها

© تمامی حقوق نرم افزاری این وب سایت در اختیار شرکت امیدآنلاین می باشد.